UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

Oferujemy pracę

 

PRIMADENT istnieje od 1991 roku. Na 21 fotelach stomatologicznych w 4 punktach Warszawy wykonaliśmy ponad 1,5 mln zabiegów. Tworzymy wysokie standardy, na których wzorują się koledzy stomatolodzy. Naszym atutem jest nie tylko profesjonalizm i bardzo wysoka jakość usług, ale także nowoczesne gabinety wyposażone w najwyższej jakości sprzęt stomatologiczny. Lekarze stomatolodzy pracujący w PRIMADENT chcąc nadążyć za zmieniającą się wiedzą stomatologiczną biorą udział w licznych kursach i konferencjach. A wszystko po to, by móc sprostać wymaganiom naszych pacjentów, dzięki temu cieszymy się dużym zaufaniem na rynku warszawskim, a także możemy konkurować w warunkach Unii Europejskiej.
 

Poszukujemy osób na stanowisko:
Lekarza stomatologa

 


Wymagania:
- prawo wykonywania zawodu lekarza dentysty
- mile widziana znajomość języków obcych
Cechy osobowości:
- empatia
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność
- zdolność pracy w zespole

Oferujemy pracę w miłej atmosferze, w prężnym zespole, możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz atrakcyjne honorarium. Ugruntowana renoma w Warszawie jest gwarancją wysokich zarobków.
Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres: ogłoszenia@primadent.com.pl
W dolnej części CV proszę o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawa z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn., zm.)