UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

O NAS

PRIMADENT działa od 1991 roku. Nasze przychodnie znajdują się w trzech lokalizacjach na terenie Warszawy - na Ochocie, Mokotowie i Pradze Płn. Wykonujemy profesjonalne usługi stomatologiczne w pełnym zakresie. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyty w naszych gabinetach  przebiegały bez stresu i w przyjaznej atmosferze. O naszej skuteczności i jakości świadczyć może ponad milion zabiegów, które dotąd wykonaliśmy oraz dobra marka, którą cieszymy się wśród warszawskich gabinetów stomatologicznych. W każdej dziedzinie stomatologicznej zapewniamy kompleksową obsługę. Na najmłodszych pacjentów czeka dobry dentysta dziecięcy. Oferujemy leczenie w ramach: stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, zabiegów estetycznych, ortodoncji. W dziedzinie protetyki wykonujemy protezy całkowite i częściowe, korony, mosty i wszystkie pozostałe typy uzupełnień.

Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami protetycznymi, w których procedury i certyfikaty gwarantują najwyższą jakość usług. Pacjentom, którzy poszukują najbardziej komfortowych rozwiązań swoich problemów z uzębieniem oferujemy implanty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w implantologii. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych i rekomendowanych technologiach, których skuteczność potwierdza zadowolenie szerokiego grona pacjentów. Bazujemy na wysokiej jakości materiałach, aby efekty naszej pracy były wytrzymałe i estetyczne.

W PRIMADENT pracuje nie tyko stomatolog, ale również ortodonta, który pomaga w uzyskaniu pięknego uśmiechu zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym. Im wcześniej rozpoczniemy terapię z zastosowaniem aparatu ortodontycznego, tym szybciej skorygujemy wady zgryzu. Proste zęby to gwarancja ich dłuższego zdrowia. W przypadku wad zgryzu powstają miejsca bardziej narażone na próchnicę i stany zapalne, może też dochodzić do nadmiernej eksploatacji jednych zębów względem drugich.

Oferujemy również profesjonalną diagnostykę RTG, w tym również zdjęcia panoramiczne. Dzięki temu nasi dentyści mogą jeszcze skuteczniej rozpoznawać problemy pacjentów i dobierać jak najlepsze metody leczenia. Prześwietlenia wykonujemy w technice cyfrowej, emitującej zminimalizowane dawki promieniowania.

Nasze gabinety znajdziecie Państwo w Warszawie pod adresami: Grójecka 77, Króżańska 20, Targowa 33a. Dentysta dziecięcy przyjmuje we wszystkich naszych oddziałach. W PRIMADENT pracuje ponad 50 doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy dentystów oraz 22 asystentki stomatologiczne. Dbając o to, aby jak najpełniej realizować wszystkie Państwa oczekiwania, utrzymujemy ceny na atrakcyjnym i przystępnym dla każdego poziomie.


Zapraszamy!