UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

Półgrabia Aleksandra

Specjalizacja:
Stomatologia zachowawcza Prosta endodoncja Przyjmuje dzieci Kwalifikacje do ortodonty
email: polgrabia.aleksandra@primadent.com.pl


umów wizytęPrzyjmuje w gabinecie przy ul. Grójeckiej 77:
środa, czwartek - 8:00-14:00
sobota (co druga) - 8:00-14:00

 

Jestem absolwentką Oddziału Lekarsko-Dentystycznego I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. W trakcie studiów byłam członkiem Studenckiego Koła Naukowego przy Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej, dzięki któremu pogłębiłam swoją wiedzę na kursach teoretycznych i praktycznych oraz zdobyłam doświadczenie w pracy klinicznej. Jestem współautorem trzech prac naukowych prezentowanych na kongresach młodych medyków w Warszawie oraz Poznaniu.

Staż podyplomowy odbyłam w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus Centrum Obrażeń Leczenia Obrażeń w Warszawie, gdzie mogłam uczestniczyć w konsultacjach, diagnostyce oraz leczeniu rzadkich jednostek chorobowych.

Praca w "PRIMA - DENT" pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w dziedzinach najbardziej mnie interesujących, czyli stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii, protetyki. Mam tutaj możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki pracy na najnowszym sprzęcie oraz korzystaniu z najnowszej generacji materiałów. Nieustannie dokształcam się na kursach, by być na bieżąco w czasach, w których mamy do czynienia z wciąż nowymi technologiami, sprzętem i metodyką.

 
 powrót