UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

Zakrzewska Agata

Specjalizacja:
Stomatologia zachowawcza Prosta endodoncja Drobna chirurgia Kwalifikacje do ortodonty
email: zakrzewska.agata@primadent.com.pl


umów wizytęPrzyjmuje w gabinecie przy ul. Grójeckiej 77:
poniedziałek, piątek, sobota
(co druga) - 8:00-14:00

 

Ze stomatologią od zawsze wiązałam swoją przyszłość, można wręcz powiedzieć, że wychowałam się w gabinecie stomatologicznym.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Studia ukończyłam 3 lata temu, jednak doświadczenie zdobywałam od najwcześniejszych lat studiów pracując w gabinecie oraz podpatrując moją mamę, również stomatologa, w czasie pracy.
Staż podyplomowy odbywałam w dwóch miejscach: ze stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, stomatologii dziecięcej w prywatnym gabinecie stomatologicznym w Białymstoku, ortodoncji, periodontologii i chorób błon śluzowych oraz chirurgii stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
Odbyłam w trakcie studiów jak i po dyplomie dodatkowe szkolenia z zakresu endodoncji, stomatologii estetycznej, protetyki i medycyny ratunkowej. W roku 2012 ukończyłam studia podyplomowe „Kosmetologia w medycynie” dające mi możliwość wykonywania zabiegów z medycyny estetycznej.

Zainteresowania:
stomatologia (gł. stomatologia estetyczna, periodontologia, chirurgia stomatologiczna), wspinaczka, trekking, narty, sztuki walki, teatr, podróże

 powrót