UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

Wolska Beata

Specjalizacja:
Stomatologia zachowawcza Prosta endodoncja Stomatologia estetyczna Przyjmuje dzieci Drobna chirurgia Protetyka złożona Kwalifikacje do ortodonty
email: wolska.beata@primadent.com.pl


umów wizytę
szkolenia


Swoją przyszłość od zawsze wiązałam ze studiami medycznymi. Rodzinny dom nauczył mnie umiłowania do nauki o człowieku, przyrodzie i życiu, a także chęci niesienia pomocy innym. Tata jako absolwent i pracownik Akademii Medycznej rozbudził we mnie zainteresowanie biologią i przyrodą jeszcze gdy byłam dzieckiem. W roku 1997 spełniło się moje marzenie - rozpoczęłam studia na Akademii Medycznej w Warszawie na I Wydziale Lekarskim na Oddziale Stomatologii. W 2002 roku otrzymałam dyplom ukończenia studiów z tytułem lekarz stomatolog.
Po ukończeniu studiów odbyłam roczny staż podyplomowy w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie, ul Nowy Zjazd 1, gdzie pod okiem wybitnych specjalistów mogłam pogłębiać swoją wiedzę, nabytą w ciągu pięciu lat studiów. W trakcie trwania stażu zainteresowałam się głównie stomatologią estetyczną, protetyką i chirurgią. Wiele godzin mojego wolnego czasu spędziłam właśnie w Zakładach Chirurgii i Protetyki, gdzie nabyłam dużo praktycznych umiejętności, które teraz staram się wciąż doskonalić i rozwijać.
Po ukończeniu stażu podjęłam pracę w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Prima-Dent. Obecnie pracuję w trzech gabinetach tej sieci.
Praca w sieci Prima-Dent daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego, gdyż mam tutaj do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt co umożliwia mi leczenie moich pacjentów zgodnie z najnowszymi technologiami światowymi. Szczególnie interesuje mnie stomatologia estetyczna oraz protetyka. Staram się nieustannie doskonalić w tych kierunkach. Uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach pragnę poszerzać swoją wiedzę i umiejętności praktyczne z wyżej wymienionych dziedzin.
Już podczas studiów zrozumiałam, że moim powołaniem jest praca z dziećmi i w ostatnim roku nauki przystąpiłam do koła naukowego przy Zakładzie Stomatologii Dziecięcej Akademii Medycznej. Dlatego też, duża część moich pacjentów to dzieci, wnoszące do codziennej pracy wiele uśmiechu i radości a co za tym idzie, przyjmowanie ich sprawia mi sporo przyjemności.
Poza pracą zawodową pasjonuję się jazdą na nartach, sportami wodnymi lubię także pływać i jeździć na rowerze. W wolnych chwilach chodzę do kina, czytam książki i uczę się języków obcych.powrót