UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

Tomasik Dominik

Specjalizacja:
Chirurgia zaawansowana Protetyka złożona Implantologia
email: tomasik.dominik@primadent.com.pl


umów wizytę
szkolenia


Swoją przyszłość od zawsze wiązałem ze studiami medycznymi. Dlatego już w szkole średniej bez wahania wybrałem profil kształcenia biologiczno-chemiczny, który umożliwiał mi pogłębienie wiedzy z przedmiotów kierunkowych i zdanie egzaminów wstępnych na wymarzone studia. Liceum Ogólnokształcące w Puławach ukończyłem z wyróżnieniem w roku 1995.W latach 1995-2000 studiowałem na Akademii Medycznej w Warszawie. Kiedy podczas studiów rozpocząłem zajęcia praktyczne z pacjentami wiedziałem, że dokonałem właściwego wyboru. Pasjonowała mnie ta praca. Odpowiadała ona moim cechom charakteru i mojej osobowości. Chwalono mnie za dokładność, zdolności manualne, wytrwałość i pracowitość. Po ukończeniu studiów, rozpocząłem staż podyplomowy w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie .Pod czujnym okiem specjalistów pogłębiałem swoją wiedzę stomatologiczną i nabywałem doświadczenia w pracy.

Po ukończeniu stażu zostałem przyjęty z pierwszym wynikiem na szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii szczękowo- twarzowej w prestiżowej II Klinice Chirurgii Szczękowo- Twarzowej kierowanej przez wieloletniego rektora Akademii Medycznej w Warszawie Prof. J. Piekarczyka.

Pracuje jako chirurg twarzowo- szczękowy w II Klinice Chirurgii Szczękowo -Twarzowej Szpital Dzieciątka Jezus w Warszawie,w Centrum Medycznym Damiana oraz w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "PRIMA-DENT" Praca w "PRIMA - DENT" pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w dziedzinie chirurgii. Mam tutaj możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki pracy na najnowszym sprzęcie oraz korzystaniu z najnowszej generacji materiałów. Ponadto praca tutaj daje mi możliwość nieustannego kształcenia na kursach, co pozwala być na bieżąco w czasach, w których mamy do czynienia z wciąż nowymi technologiami, sprzętem i metodyką.

 

ZAINTERESOWANIA:
Z dziedziny stomatologii interesuje mnie chirurgia, a w szczególności implantologia i sterowana regeneracja kości i tkanek przyzębia oraz chirurgia ortognatyczna i rekonstrukcyjna. Oprócz działalności zawodowej i naukowej pasjonuje mnie narciarstwo, motoryzacja, sztuka współczesna.powrót