UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

świeczkowska-feiz Bożena

Specjalizacja:
Stomatologia zachowawcza Endodoncja specjalistyczna Stomatologia estetyczna Drobna chirurgia Drobna protetyka Kwalifikacje do ortodonty
email: swieczkowska-feiz.bozena@primadent.com.pl


umów wizytę
szkolenia


Studia ukończyłam w Akademii Medycznej w Gdańsku na Oddziale Stomatologii.
W latach 1990 - 1994 Pracowałam w Zakładzie Opieki Zdrowotnej Śródmieście; w przychodni przy ulicy Karmelickiej 26 i Górnośląskiej 22. Praca w rejonowych przychodniach okazała się bardzo skomplikowana z wielu powodów: ogromna liczba pacjentów, liczne braki materiałów, niska ich jakość, stary zużyty sprzęt, nieodpowiednia organizacja pracy uniemożliwiały osiągnięcie oczekiwanych efektów terapeutycznych i zwykłego zadowolenia z pracy.
W 1991 roku w Stołecznym Centrum Stomatologii w Warszawie przy ul. Nowy Zjazd 1 rozpoczęłam specjalizację I stopnia z chirurgii stomatologicznej. W trakcie licznych staży podyplomowych miałam możliwość pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności pod kierunkiem specjalistów wszystkich dziedzin stomatologii: chirurgii ,protetyki, periodontologii, pedodoncji, ortodoncji, stomatologii zachowawczej oraz radiologii stomatologicznej. Egzamin specjalizacyjny zdałam jesienią 1993roku W 1992 roku rozpoczęłam praktykę prywatną w Gabinecie Prima-Dent przy ulicy Targowej 67, późnej Targowej 33a, aktualnie pracuję w gabinecie Prima-Dent przy ulicy Króżańskej 20. Możliwości jakimi dysponował wówczas gabinet prywatny (nowoczesne materiały, sprzęt, organizacja pracy) zapewniały mi komfort leczenia. Każdemu pacjentowi mogłam poświęcić odpowiednią ilość czasu i zastosować odpowiednie leczenie.
Wreszcie mogłam z satysfakcją stosować zdobytą wiedzę w trakcie leczenia pacjentów.
W ciągu kilkunastu lat wraz z podnoszącymi się standardami w stomatologii podnosiłam swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach protetycznych, endodontycznych, priodontologicznych, stomatologii estetycznych. Obecnie zajmuję się leczeniem endodotycznym wykorzystując nowe akceptowane na świecie metody leczenia przy wykorzystaniu endometrum radiowizjografii, ultradźwięków, mikroskopu endodontycznego, maszynowych i ręcznych narzędzi do opracowywania kanałów zębowych. Wykonuję pracy protetyczny współpracując z bardzo dobrze wyposażonymi i spełniającymi wysokie standardy techniczne laboratoriami technicznymi. Fascynuje mnie również stomatologia estetyczna jej dzisiejsze możliwości rozwiązań terapeutycznych w różnych sytuacjach klinicznych.
Na przestrzeni kilkunastu lat z satysfakcją obserwuję podnoszące się standardy stomatologii z ogromną korzyścią dla pacjentów.

 

Zainteresowania
Stomatologia - jestem fascynatką zawodu.
Lubię piesze wędrówki w górach i nad morzem, egzotyczne podróże, zabytki. Interesuje mnie fotografia, malarstwo, muzyka poważna i rozrywkowa oraz wszystko to co związane jest z wychowaniem i wykształceniem dzieci.powrót