UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

Sójka Leszek

Specjalizacja:
Stomatologia zachowawcza Prosta endodoncja Stomatologia estetyczna Przyjmuje dzieci Chirurgia zaawansowana Protetyka złożona Kwalifikacje do ortodonty
email: sojka.leszek@primadent.com.pl


umów wizytę
szkolenia


Decyzję o podjęciu studiów lekarskich podjąłem w trakcie nauki w liceum ogólnokształcącym.
W 1991 roku rozpocząłem studia na Akademii Medycznej Oddziale Stomatologii w Lublinie. W trakcie studiów uczestniczyłem w pracach w Kole Protetyków przy Zakładzie Protetyki Akademii Medycznej w Lublinie. Zajęcia te pozwoliły mi na pogłębianie wiedzy zdobywanej w trakcie studiów oraz ukierunkowanie moich zainteresowań w stronę protetyki.
W latach 1996-1997 odbyłem staż podyplomowy przy Zakładzie Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych w Lublinie. Dzięki tej pracy nabyłem praktyczną wiedzę oraz nauczyłem się szybkiego podejmowania decyzji istotnych dla zdrowia pacjenta. Od 1996 roku pracuję jako lekarz stomatolog w prywatnej klinice "Unimed s.c."" w Warszawie oraz w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "PRIMA-DENT" również w Warszawie. Praca w "PRIMA - DENT" pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w dziedzinie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii. Mam tutaj możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki pracy na najnowszym sprzęcie oraz korzystaniu z najnowszej generacji materiałów. Ponadto praca tutaj daje mi możliwość nieustannego kształcenia na kursach, co pozwala być na bieżąco w czasach, w których mamy do czynienia z wciąż nowymi technologiami, sprzętem i metodyką.

 

ZAINTERESOWANIA:
Praca jako stomatolog jest dla mnie wielkim źródłem satysfakcji, potrafię pracować zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi pacjentami. Najbardziej interesuje mnie protetyka, jako dziedzina stomatologii, w której chciałbym doskonalić swoje umiejętności.
Prywatnie prowadzę aktywny tryb życia: regularnie chodzę na siłownię, sezonowo jeżdżę na nartach i pływam. Ponadto interesuję się informatyką.powrót