UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

Ostaszewska Katarzyna

Specjalizacja:
Stomatologia zachowawcza Stomatologia estetyczna Przyjmuje dzieci Chirurgia zaawansowana Protetyka złożona Kwalifikacje do ortodonty
email: ostaszewska.katarzyna@primadent.com.pl


umów wizytę
szkolenia


Jestem absolwentką AM w Warszawie. Studia ukończyłam w 2001 roku i również w tym roku ukończyłam obowiązkowy staż podyplomowy w jednej z warszawskich przychodni na ulicy Dąbrowszczaków. Tam miałam szczęście trafić pod opiekę dr Kościukiewicz, chirurga stomatologicznego, która zaszczepiła we mnie zainteresowanie ta dziedzina stomatologii. Przepracowałam w jej gabinecie cztery lata co zaowocowało dużym doświadczeniem praktycznym. W 2003 roku rozpoczęłam prace w klinice Prima-Dent. Jest to duża warszawska klinika w której pracuje zgrany zespół fachowców. Daje to możliwość ciągłego rozwoju, wzajemnej współpracy i kompleksowego traktowania pacjenta. Pracując w tej klinice zajmuje się przede wszystkim chirurgia i protetyka.

2006 rok spędziłam W Szwecji, gdzie pracowałam w jednej z największych sztokcholmskich klinik. Ze względu na ogromna ilość wykonywanych tam zabiegów miałam możliwość ugruntowania swojej wiedzy zwłaszcza w zakresie najbardziej mnie interesującej chirurgii i protetyki. Wykonywałam wiele zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, takich jak licówki porcelanowe, czy powszechne w Szwecji onlaye zamiast wypełnień. Pobyt za granica dal mi również duże doświadczenie w pracy z anglojęzycznymi pacjentami.

W roku 2012 odbyłam kolejny staż za granicą, tym razem w Kopenhadze. Dzięki pracy w duńskiej klinice, udało mi się nabrać nowych doświadczeń i poznać inne metody pracy. Ugruntowałam też swoją wiedzę w dziedzinie, która interesuje mnie najbardziej czyli stomatologii estetycznej. Największą satysfakcję sprawia mi wykonywanie licówek porcelanowych. Tego typu estetyczne odbudowy zębów dają ogromną satysfakcję wykonującemu ją lekarzowi i dużo radości pacjentowi.

Obecnie znów pracuję w Prima Dent, gdzie staram się wykorzystywać zdobytą wiedze, także ta z licznych kursów w których brałam udział.

Poza stomatologia mam szereg zainteresowan, takich jak lotnictwo, nurkowanie, czy narciarstwo.powrót