UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

Mosiashvili Natalia

Specjalizacja:
Stomatologia zachowawcza Endodoncja specjalistyczna Przyjmuje dzieci Kwalifikacje do ortodonty
email: mosiashvili.natalia@primadent.com.pl


umów wizytę
szkolenia


W 1992 roku rozpoczęłam studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Tbilisi, które ukończyłam w 1997 roku uzyskując tytuł Lekarza-Stomatologa. Będąc na trzecim roku studiów podjęłam pracę w Dziecięcej Klinice Stomatologicznej jako asystentka lekarza w celu nabycia, wraz z wiedzą teoretyczną, wiedzy praktycznej. Po ukończeniu studiów rozpoczęłam pracę ww. klinice na stanowisku lekarza stomatologa. Równocześnie pracowałam w poliklinice Wiejskiej w miejscowości pod Tbilisi.
W 1999 roku przeniosłam się do Polski. Ponieważ kocham swój zawód zależało mi na kontynuację pracy zawodowej w Polsce. Osiągnięcie tego celu umożliwiłoby mi uznanie dyplomu ukończenia studiów wyższych przez Ministerstwo Zdrowia Polski, zaliczenie egzaminu z języka polskiego oraz odbycie stażu podyplomowego.
10 lutego 2000r. polskie Ministerstwo Zdrowia wydało zaświadczenie o uznaniu dyplomu ukończenia studiów na Akademii Medycznej w Tbilisi i uzyskania kwalifikacji lekarza stomatologa, jako równorzędnego z dyplomem ukończenia studiów wyższych oraz z tytułem zawodowym lekarza stomatologa nadawanym przez szkoły wyższe Rzeczypospolitej Polskiej. Po uzyskaniu równoważnika złożyłam egzamin ze znajomości języka polskiego przed komisją egzaminacyjną w Naczelnej Rady Lekarskiej (3 marca 2000r)
Od 09.2000r. do 09.2001r. odbyłam staż podyplomowy na Akademii Medycznej w Warszawie, po czym uzyskałam zgodę Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie na prawo wykonywania zawodu lekarza stomatologa.
Od 3.11.2001r.pracuję w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "Prima-Dent".powrót