UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

Marszałek Agnieszka

Specjalizacja:
Stomatologia zachowawcza Prosta endodoncja Stomatologia estetyczna Przyjmuje dzieci Drobna chirurgia Drobna protetyka Kwalifikacje do ortodonty
email: marszalek.agnieszka@primadent.com.pl


umów wizytęMedycyną interesowałam się od dziecka. Już w szkole podstawowej, wybierając profil klasy licealnej myślałam o studiach medycznych.
W 1981 roku rozpoczęłam studia na Akademii Medycznej w Warszawie na Wydziale Lekarskim. Na pierwszym roku studiów zostałam przyjęta do Anestezjologicznego Koła Naukowego „ Ankona” i przez sześć lat pracowałam w charakterze pielęgniarki anestezjologicznej na bloku operacyjnym w szpitalu przy ul. Banacha.
Po skończeniu Wydziału Lekarskiego, podjęłam pracę jako lekarz anestezjolog w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc na oddziale Chirurgii Klatki Piersiowej. Pracowałam tam ponad dwa lata. Jednocześnie z pracą w Instytucie w 1987 rozpoczęłam kolejne studia na oddziale stomatologii. Po ich skończeniu w 1990 roku podjęłam pracę w jednej z warszawskich prywatnych klinik stomatologicznych. Od tej pory pracuję w gabinetach prywatnych i mimo upływu lat stomatologia jest nadal moją największą pasją. Szczególne zainteresowania kieruję w stronę stomatologii estetycznej i endodoncji. Uczestniczyłam w kursach z zakresu endodoncji i stomatologii estetycznej w tym także koron pełnoceramicznych typu PROCURA. W gabinecie PRIMA-DENT pracuję od 2002 roku. Gabinet ten umożliwia mi dostęp do najnowszego sprzętu i materiałów, jak również uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach.

 

ZAINTERESOWANIA:
Poza medycyną interesuje mnie film, teatr podróże.powrót