UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

łukasiuk-toutonchi Elżbieta

Specjalizacja:
Stomatologia zachowawcza Prosta endodoncja Stomatologia estetyczna Przyjmuje dzieci Drobna chirurgia Protetyka złożona Kwalifikacje do ortodonty
email: lukasiuk-toutonchi.elzbieta@primadent.com.pl


umów wizytę
szkolenia


Dyplom lekarza stomatologa uzyskałam w 1987r. na Akademi Medycznej w Gdańsku.
Pierwszą pracę podjęłam w ZOZ-ie w Bartoszycach, gdzie pracowałam w przychodni rejonowej i w gabinecie szkolnym. Prowadziłam również praktykę prawatną.
Praca w tamtych latach była bardzo trudna z powodu permamentnych braków w sprzęt i matriały stomatologiczne.
Po kilku latach pracy zdałam egazamin specjalizacyjny ze stomatologii ogólnej. Objęłam również stanowisko zastępcy kierownika d/s stomatologii w miejscowym ZOZ-ie.
W 1990r. w związku z sytuacją rodzinną zamieszkałam w Warszawie.
Od 1992r. jestem związana zawodowo z Prima-Dentem. Pracę rozpoczęłam w gabinecie przy ul. Targowej 67, a od 1996r. w gabinecie przy ul. Targowej 33a.
Praca w Prima-Dencie daje mi wiele satysfakcji. Mam tu możliwości pracy z najnowszymi materiałami i sprzetem. Mogę szkolić się i rozwijać swoje zainteresowania różnymi dziedzinami stomatologii (protetykę, endodoncję, stomatologię kosmetyczną, paradontologię).
Swoję kwalifikacje zawodowe podnoszę uczestnicząc w szkoleniach, kursach i zjazdach organizowanych przez różne jednostki szkoleniowe i przez firmę Prima Dent.

 

Zainteresowania
Moje zainteresowania pozazawodowe to historia starożytna, kino, muzyka, psychologia.
W wolnych chwilach lubię uprawiać sport: pływanie, jazda rowerowa, turystyka piesza.powrót