UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

Krzysztoń-dąbrowska Katarzyna

Specjalizacja:
Stomatologia zachowawcza Endodoncja specjalistyczna Przyjmuje dzieci Kwalifikacje do ortodonty Periodontologia - przyzębie, błona śluzowa
Specjalista periodontolog
email: krzyszton.katarzyna@primadent.com.pl


umów wizytę
szkolenia


Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące im.Jana Zamoyskiego o profilu biologiczno-chemicznym w Lublinie w 1995 roku.
Od zawsze byłam pasjonatką nauk z dziedzin biologii i medycyny, te zainteresowania zadecydowały w dużej mierze o kierunku dalszego kształcenia. Podjęłam studia na Akademii Medycznej w Białymstoku na I Wydziale Lekarskim Oddziału Stomatologii. Już podczas studiów część wolnego czasu poświęcałam na pogłębianie mojej przyszłej wiedzy stomatologicznej uczestnicząc w licznych kursach organizowanych przez Stowarzyszenie Polskich Lekarzy Stomatologów w Warszawie.
Studia na AM ukończyłam w 2000 roku a następnie rozpoczęłam staż podyplomowy w Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Otwocku. Po ukończeniu stażu rozpoczęłam pracę w prywatnym gabinecie stomatologicznym w Warszawie.
W 2001 roku podjęłam pracę w sieci znanych i prestiżowych Gabinetów Dentystycznych Prima-Dent w Warszawie. Praca w tej firmie daje duże możliwości rozwoju, kształcenia i doskonalenia się we wszystkich dziedzinach stomatologii. Wysoki standard usług i fachowość lekarzy oraz nowoczesne urządzenia to atut firmy dający jej szerokie grono zadowolonych pacjentów i wiodącą pozycję na rynku usług stomatologicznych.
Dzięki licznym kursom w których uczestniczyłam, rozpoczęłam swoją przygodę z endodoncją. Jest to dziedzina stomatologii, która w ciągu ostatnich kilku lat zaczęła się bardzo prężnie rozwijać, praca pod mikroskopem i nowoczesne, sprawdzone urządzenia pozwalają leczyć kanałowo zęby na poziomie światowym. Kursy praktyczne dały mi możliwości zdobycia wiedzy i nowych umiejętności aby zapewnić moim pacjentom najwyższy poziom leczenia.
Inną dziedziną która niesamowicie mnie zainteresowała to periodontologia. Jest to dziedzina nauki o zdrowych dziąsłach i przyzębiu która ma ogromną przyszłość, a zabiegi periodontologiczne zyskują coraz większe uznanie wśród pacjentów. W 2003 roku rozpoczęłam specjalizację w tym kierunku w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek.
 

ZAINTERESOWANIA:
Stomatologia-endodoncja, stomatologia estetyczna, chirurgia periodontologiczna, zastosowanie laserów w periodontologii.
Pływanie, żeglarstwo, rejsy po Morzu Bałtyckim i Północnym, jazda konna, narciarstwo.powrót