UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

Kozłowski Leszek

Specjalizacja:
Stomatologia zachowawcza Stomatologia estetyczna Przyjmuje dzieci Drobna chirurgia Protetyka złożona Kwalifikacje do ortodonty
email: kozlowski.leszek@primadent.com.pl


umów wizytę
szkolenia


Przyjmuje w gabinecie przy ul. Grójeckiej 77:
środa, piątek 8:00-14:00
poniedziałek, wtorek, czwartek 14:00-20:00
 

W roku 1988 rozpocząłem studia na Akademii Medycznej w Lublinie. Po ukończeniu studiów odbyłem staż podyplomowy w Przychodni Rejonowej w Łęcznej pod Lublinem.
Po zakończeniu stażu nadal kontynuowałem pracę w Przychodni, jednocześnie rozpocząłem praktykę prywatną. Trzy lata pracy w państwowej służbie zdrowia nauczyły mnie odpowiedzialności oraz zrozumienia dla pacjenta. Jednakże praca w trudnych warunkach (brak dobrego sprzętu i materiałów) oraz brak możliwości rozwoju nie dawały mi pełnej satysfakcji. Postanowiłem poszukać miejsca, gdzie miałbym dostęp do nowoczesnej aparatury i materiałów, a także możliwości dalszego kształcenia się.
W związku z tym w 1997 roku przeniosłem się do Warszawy, gdzie kontynuowałem praktykę prywatną.
W tym samym roku rozpocząłem pracę w gabinecie PRIMA-DENT. Dopiero możliwości oferowane w tej klinice pozwoliły mi w pełni realizować się. Dostęp do najnowszych materiałów, praca na wysokiej jakości sprzęcie, współpraca z kolegami różnych specjalności pozwala na wykonywanie zabiegów stomatologicznych na wysokim poziomie.
 

ZAINTERESOWANIA:
Z dziedziny stomatologii najbardziej interesuje mnie protetyka i chirurgia.
Wolne chwile lubię spędzać z rodziną. Pasjonuje mnie historia oraz turystyka.powrót