UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

Kozłowska Iwona

Specjalizacja:
Stomatologia zachowawcza Endodoncja specjalistyczna Przyjmuje dzieci Kwalifikacje do ortodonty
email: kozlowska.iwona@primadent.com.pl


umów wizytę
szkolenia


Przyjmuje w gabinecie przy ul. Grójeckiej 77:
wtorek, środa, piątek 8:00 - 14:00

 

W roku 1989 rozpoczęłam studia na Akademii Medycznej w Warszawie na Pierwszym Wydziale Lekarskim-Oddział Stomatologii.
Po ukończeniu studiów odbyłam roczny staż podyplomowy w Przychodni Rejonowej na warszawskim Mokotowie przy ulicy Malczewskiego.
Po odbyciu stażu rozpoczęłam specjalizację ze stomatologii ogólnej, jednocześnie odbywałam staże specjalizacyjne w Wojewódzkim Centrum Stomatologii przy ul.Nowy Zjazd 1.
W roku 1998 złożyłam egzamin i uzyskałam Pierwszy Stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej. Praca w uspołecznionej służbie zdrowia bardzo wiele mnie nauczyła, jednakże nie dawała pełnej satysfakcji. Przestarzały sprzęt i braki materiałowe, przy jednocześnie bardzo dużej liczbie pacjentów to problemy z jakimi tam się zetknęłam. Obecnie praktykuję tylko prywatnie. Od 1997 roku pracuję w gabinecie "PRIMA-DENT". Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej i endodoncji. Praca na wysokiej jakości sprzęcie i dostęp do najnowszych materiałów pozwala na satysfakcjonujące wykonywanie zabiegów (zarówno dla lekarza jak i pacjenta).
Praca w "PRIMA-DENT" pozwala mi na pogłębianie swojej wiedzy praktycznej z zakresu endodoncji, która interesuje mnie najbardziej.
Poza pracą dużo czasu spędzam z rodziną. Mam męża i dwóch synów.
Lubię dobrą książkę, teatr i górskie wędrówki.

 powrót