UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

Fabczak Grażyna

Specjalizacja:
Stomatologia zachowawcza Endodoncja specjalistyczna Przyjmuje dzieci Kwalifikacje do ortodonty
email: fabczak.grazyna@primadent.com.pl


umów wizytę
szkolenia


Medycyną interesowałam się od dziecka. Stomatologią zainteresowałam się w momencie gdy w dzieciństwie musiałam często odwiedzać lekarza dentystę. Z tych wizyt do dzisiaj mam miłe wspomnienia.
W 1990 roku rozpoczęłam studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Po studiach zrobiłam roczny staż podyplomowy w Przychodni Rejonowej przy ulicy Aksamitnej i przychodni protetycznej przy ulicy Kartuskiej w Gdańsku co pozwoliło mi pogłębić wiedzę praktyczną zdobytą na studiach z dziedziny stomatologii zachowawczej i protetyki.
Po stażu przeniosłam się do Warszawy, gdzie pracowałam w Zakładzie Opieki Zdrowotnej Żoliborz, w przychodni przy ulicy Kleczewskiej. Praca była trudna, bo mimo dużej ilości pacjentów ciągle brakowało materiałów, ale nauczyła mnie radzić sobie w prawie każdej sytuacji.
Żeby podnieść swoje kwalifikacje oraz móc pracować na dobrym sprzęcie i z wykorzystaniem najlepszych materiałów i osiągnięć techniki w dziedzinie stomatologii, w 1997 roku zatrudniłam się w gabinecie Prima-Dent przy ulicy Grójeckiej 77. Pracuje w dużej grupie lekarzy różnych specjalizacji, co pozwala mi pogłębiać moją wiedzę teoretyczną. W pracy korzystam z najnowocześniejszych urządzeń m.in. mikroskopu, dzięki c zemu mogę pogłębiać umiejętności praktyczne. Mam pełen komfort, że robię dla pacjentów wszystko, co można zaproponować w dziedzinie stomatologii. Stomatologia rozwija się w zawrotnym tempie, ale Prima-Dent nadąża za wszelkimi nowościami.
Aktualnie pracuje również w niepełnym wymiarze godzin w gabinecie w Wytwórni Papierów Wartościowych. Szczególnie interesuję się stomatologią zachowawczą i endodoncją.


ZAINTERESOWANIA:
lubię sport, głównie jogging i jazdę na rowerze. Czytam dużo książek o tematyce popularno naukowej i historycznej. Interesuje się fotografią i ogrodnictwem.powrót