UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE: 22 350 05 00

Menu

Umów wizytę: 22 350 05 00

Dentysta dziecięcy

Twoja pociecha powinna być pod stałą opieką stomatologiczną już od pojawienia się pierwszego ząbka. Ważne jest, aby dbać o zdrowie jamy ustnej od najmłodszych lat, dlatego naszym głównym celem jest obalenie mitu: "po co leczyć mleczaki, przecież i tak wypadną". Chcemy uświadomić rodzicom jakie są konsekwencje zaniedbania higieny jamy ustnej u najmłodszych pacjentów. Regularne wizyty u dentysty dla dzieci pozwolą uniknąć powstawania ubytków próchnicowych, wad zgryzu i innych schorzeń.

Samopoczucie i komfort małego pacjenta są dla nas najważniejsze. Dlatego pierwsza wizyta Twojej pociechy u naszego dentysty dla dzieci jest wizytą adaptacyjną. Mały pacjent ma wtedy możliwość zapoznania się z gabinetem, lekarzem i sposobem leczenia. Chcąc zdobyć zaufanie dziecka staramy się zamienić tę wizytę w przyjemną zabawę. Dentyści dziecięcy PRIMADENT w Warszawie mają odpowiednie podejście do naszych małych pacjentów, dzięki czemu dzieci chętnie nas odwiedzają. Podczas wizyty pociechy mają możliwość wyboru ulubionego koloru wypełnienia, co sprawia im ogromną radość.

Nasze starania mają na celu nie tylko zdrowie naszych pociech, ale także zmniejszają stres związany z wizytą u stomatologa.

W trosce o zdrowie ząbków, i dobre samopoczucie psychiczne naszych małych pacjentów przygotowaliśmy specjalne udogodnienia:

 

 

 

dentysta-specjalnie-dla-dzieci