Menu

Kliniki - Prima-Dent

Grójecka 77, Ochota
02-094 Warszawa,
tel.: +48 22 822 28 89,
tel.: +48 22 3 500 500
Króżańska 20, Mokotów
02-578 Warszawa,
tel.: +48 22 849 99 92
tel.: +48 22 849 53 67
Targowa 33a, Praga
03-728 Warszawa,
tel.: +48 22 618 93 60
tel.: +48 22 618 95 60

Dentysta dziecięcy

 

Sedacja - gaz rozweselający!

czytaj więcej...

  

Twoja pociecha powinna być pod stałą opieką stomatologiczną już od pojawienia się pierwszego ząbka. Ważne jest, aby dbać o zdrowie jamy ustnej od najmłodszych lat, dlatego naszym głównym celem jest obalenie mitu: "po co leczyć mleczaki, przecież i tak wypadną".

 Chcemy uświadomić rodzicom jakie są konsekwencje zaniedbania higieny jamy ustnej u najmłodszych pacjentów.

 Regularne wizyty u dentysty dla dzieci pozwolą uniknąć powstawania ubytków próchnicowych, wad zgryzu i innych schorzeń.

 

 Samopoczucie i komfort małego pacjenta są dla nas najważniejsze. Dlatego pierwsza wizyta Twojej pociechy u naszego dentysty dla dzieci jest wizytą adaptacyjną. Mały pacjent ma wtedy możliwość zapoznania się z gabinetem, lekarzem i sposobem leczenia. Chcąc zdobyć zaufanie dziecka staramy się zamienić tę wizytę w przyjemną zabawę. Dentyści dziecięcy Prima-Dent w Warszawie są niezwykle przyjaźni i mili, mają odpowiednie podejście do naszych małych pacjentów, dzięki czemu dzieci chętnie nas odwiedzają. Podczas wizyty, pociechy mają możliwość wyboru ulubionego koloru wypełnienia, co sprawia im ogromną radość. Dodatkowo, aby uzyskać lepszy kontakt oraz przyjazne relacje między lekarzem i małym pacjentem, zapraszamy do zabawy w kolekcjonowanie pluszowych przytulanek - Dentusi. Dzięki temu maluch ma miłe wspomnienia z wizyty u dentysty dla dzieci i chętnie zapisuje się na kolejne.

 

Nasze starania mają na celu nie tylko zdrowie naszych pociech, ale także zmniejszają stres związany z wizytą u stomatologa.

W trosce o zdrowie ząbków, i dobre samopoczucie psychiczne naszych małych pacjentów przygotowaliśmy specjalne udogodnienia:

  • kącik z zabawkami i rysowankami,
  • ekrany filmowe w gabinetach, aby najmłodsi mogli oglądać bajki podczas zabiegów,
  • nagrody, żeby każdy mały pacjent czuł się doceniony i chętnie wracał do swojej pani doktor,
  • kolorowe plombki do ząbków mlecznych do wyboru, aby maluch mógł aktywnie uczestniczyć w procesie leczenia.

 

Wszystkie nasze gabinety są przyjazne dla maluchów i każdy z naszych dentystów dziecięcych z najwyższą troską podchodzi do milusińskich :) Dentysta dziecięcy Prima Dent - niezastąpiony już od najmłodszych lat!

 

 

dentysta-specjalnie-dla-dzieci

 

Serdeczne zapraszamy